Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

doświetlenie zakrętów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Czy sterownik 3C0 937 049 AH to straszna bieda?
    Potrzebuję odpalić u siebie pmgielne + doświetlanie + jazdę dzienną i nie wiem czy mi to ruszy na tym (nie mam jeszcze własnego vcds i nie mogę poeksperymentować).
    Znalazłem, że mój ster to niby 30bit ale medium. Jest celowym wymieniać np. na AJ, który również ma 30bit ale oznaczony jest jaki highend?
    Albo zacznijmy od tego czy halogeny w o2 przed FL mają możliwość pracy w tych wszystkich trybach?
    No ok... nie mam pewności co do dziennych.
    To krótko, na co wymienić, żeby pomodzić?
    Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

    Komentarz


    • #77
      w module AJ wszystkie te tryby będą pracować ale dzienne będą realizowane tą samą żarówką jak halogen ale można je przyciemnić np. o 30%

      z tego co pamiętam moduł 30 bitowy midline też powinien obsługiwać halogeny ale jest bez obsługi spryskiwacza przednich lamp i xenonów

      Komentarz


      • #78
        Czekam na kabelek i popatrzę wtedy co oferuje mój sterownik. Najbardziej mi zależy na przeciwmgielnych i dziennych. Jak sterownik udźwignie to bajka, a jak nie to wymiana.
        A czy w o2 była grzana przednia szyba? Bo widziałem sterowniki 30bit + grzanie przedniej szyby więc wymieniając poszedł bym w tę stronę, szczególnie, że szybę muszę wymienić i tak.
        Jakby ktoś wiedział to dajcie znać, bo coś ruska etka nie bangla mi dziś.
        Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez KrisMil
          Temat stary, ale dla wyjaśnienia.
          Nie ma znaczenia jakie są reflektory przeciwmgielne.
          Mam Octavie II rok. 2007r. Ambiente
          W serwisie włączyli mi doświetlanie bez problemów. Choć co do serwisu to trzeba mieć szczęście i trafić na kompetentnych mechaników... bo osobiście zadzwoniłem do 3 i dopiero w Krakowie w InterAuto (Kocmyrzowska 1A) byli kumaci i włączyli na poczekaniu.
          Ile cię to kosztowało bo dzwoniłem do InterAuto ale odebrał jakiś gość i zaczął mi mówić że muszę jakis sterownik dokupić itp. jak mu powiedziałem ze to wystarczy w kompie przestawić to mi powiedział, ze musza do producenta wystąpic o kody.

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez mati8201
            Zamieszczone przez KrisMil
            Temat stary, ale dla wyjaśnienia.
            Nie ma znaczenia jakie są reflektory przeciwmgielne.
            Mam Octavie II rok. 2007r. Ambiente
            W serwisie włączyli mi doświetlanie bez problemów. Choć co do serwisu to trzeba mieć szczęście i trafić na kompetentnych mechaników... bo osobiście zadzwoniłem do 3 i dopiero w Krakowie w InterAuto (Kocmyrzowska 1A) byli kumaci i włączyli na poczekaniu.
            Ile cię to kosztowało bo dzwoniłem do InterAuto ale odebrał jakiś gość i zaczął mi mówić że muszę jakis sterownik dokupić itp. jak mu powiedziałem ze to wystarczy w kompie przestawić to mi powiedział, ze musza do producenta wystąpic o kody.
            Pierd...lenie jak złoto. Oczywiście musieli coś powiedzieć, bo jak inaczej zarobić kasę..
            Jeśli masz oryginalne halogeny to kwestia jednego kliknięcia w kodowaniu i wszystko będzie działać jak należy. Żadne kody i inne duperele nie są potrzebne. Jak chcesz, wpadnij do Sandomierza lub Stalowej Woli w weekend i odpalimy to w 5 minut. Robiłem to w ostatnią sobotę koledze naver, który wpadł do mnie specjalnie z Rzeszowa i jest zadowolony. Odpaliliśmy cornery, dzienne, stagging i inne pierdoły.. Oczywiście zrobię Ci to za free..!!
            O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
            Maciej
            Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

            Komentarz


            • #81
              Serdecznie dziękuję za zaproszenie jesli nic sie nie podzieje a bedzie aktualne to kolo wakacji skorzystam :lol:

              Komentarz


              • #82
                Zamieszczone przez rrobert
                z tego co pamiętam moduł 30 bitowy midline też powinien obsługiwać halogeny ale jest bez obsługi spryskiwacza przednich lamp i xenonów
                Otóż nie obsługuje gad jeden Odpaliłem dzienne przez mijania i ustawiłem na 50% przez tryb usa albo skandynawski (nie pamietam który). Mam też w long coding helper opcje coming home/leaving home w kilku miejscach ale za jasna cholere nie umiem tego aktywować, żeby działało po mignięciu "długimi".
                Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X